Parama

Gerbiami Žiūrovai,

„Palėpės“ teatrui paremti Jūs galite skirti 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio.

Gyventojų pajamų mokesčio įstatymas numato galimybę dirbantiems Lietuvos gyventojams jų prašymu pervesti 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio kaip paramą, pavyzdžiui – „Palėpės“ teatrui. Šie 2 procentai yra skaičiuojami nuo Gyventojų pajamų mokesčio, kurį Jūsų darbdavys sumoka Valstybinei mokesčių inspekcijai, – taigi Jūs, skirdami 2 procentus paramai, nieko neprarasite.

Norint paskirti 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio „Palėpės“ teatrui, reikia užpildyti Valstybinės mokesčių inspekcijos patvirtintą FR0512 formos prašymą ir pateikti jį Valstybinei mokesčių inspekcijai. Tai galima atlikti keliais būdais:
1. Elektroniniu būdu, naudojantis VMI elektronine deklaravimo sistema (http://deklaravimas.vmi.lt).
2. Išsiųsti paštu vietos Valstybinei mokesčių inspekcijai: pagal pridėtą pavyzdį užpildykite pridėtą tuščią prašymo formą. Įdėkite ją į voką ir jį užklijavę pasirašykite ant užklijos linijos taip, kad nebūtų įmanoma atplėšti voko nepažeidus parašo vientisumo. Taip pat, užrašykite vardą, pavardę ir namų adresą, kaip parodyta žemiau pavyzdyje. Jei užpildysite formą po spektaklio, laišką galite palikti mums – išsiųsime.

3. Užpildytą prašymo formą galite ir tiesiogiai pristatyti vietos Valstybinės mokesčių inspekcijos aptarnavimo skyriui.

Priedai:
Tuščia prašymo forma pildymui.
Užpildyto prašymo (forma FR0512v4) pavyzdys.

 

Prašymus dėl paramos skyrimo Valstybinei mokesčių inspekcijai galima teikti iki gegužės 1 dienos. Valstybinė mokesčių inspekcija informuoja gyventojus, išsiųsdama jiems pranešimus, kad gavo jų vardu užpildytus ir pateiktus FR0512 formos prašymus.
Jeigu būtų nesunku, prašome apie skirtą paramą informuoti ir mus, kad galėtume Jums padėkoti ir pranešti, kaip ši parama buvo panaudota (el. p.: palepe@vgtu.lt arba koturnos@gmail.com)

Mūsų rekvizitai:
Asociacija „Koturnos“
Juridinio asmens kodas 301684878
Adresas: Mykolo Marcinkevičiaus g. 23-13, Vilnius

Jūsų geranoriškumas ir parama mums labai reikalinga ir brangi.
Iš anksto dėkojame Jums už skirtą paramą!
Jūsų „Palėpė“

 

Detalią informaciją apie 2 proc. paramos skyrimą galite rasti www.vmi.lt