Parama

Gerbiami Žiūrovai,

„Palėpės“ teatrui paremti Jūs galite skirti gyventojų pajamų mokesčio dalį.

Įstatymas numato galimybę dirbantiems Lietuvos gyventojams jų prašymu paramos gavėjams, tarp jų ir meno kūrėjams, skirti paramai iki 1,2 proc. pajamų mokesčio.
Šie 1,2 proc. yra skaičiuojami nuo Gyventojų pajamų mokesčio, kurį Jūsų darbdavys sumoka Valstybinei mokesčių inspekcijai, – taigi Jūs, skirdami šią paramą, nieko neprarasite.

Norint paskirti 1,2 proc. pajamų mokesčio „Palėpės“ teatrui, reikia užpildyti Valstybinės mokesčių inspekcijos patvirtintą FR0512 formos prašymą ir pateikti jį Valstybinei mokesčių inspekcijai. Tai galima atlikti keliais būdais:

  1. Elektroniniu būdu, naudojantis VMI elektronine deklaravimo sistema (http://deklaravimas.vmi.lt). 
  2. Užpildžius popierinį prašymą (siunčiama paštu ar įteikiama tiesiogiai mokesčių administratoriui).

Jei užpildysite formą po spektaklio, laišką galite palikti mums – išsiųsime. 

Pagal pridėtą pavyzdį užpildykite pridėtą tuščią prašymo formą. Įdėkite ją į voką ir jį užklijavę pasirašykite ant užklijos linijos taip, kad nebūtų įmanoma atplėšti voko nepažeidus parašo vientisumo. Taip pat, užrašykite vardą, pavardę ir namų adresą, kaip parodyta žemiau pavyzdyje.

Šiais metais prašymus dėl paramos skyrimo Valstybinei mokesčių inspekcijai galima teikti iki rugpjūčio 20 dienos. Valstybinė mokesčių inspekcija informuoja gyventojus, išsiųsdama jiems pranešimus, kad gavo jų vardu užpildytus ir pateiktus FR0512 formos prašymus. 

Jeigu būtų nesunku, prašome apie skirtą paramą informuoti ir mus, kad galėtume Jums padėkoti ir pranešti, kaip ši parama buvo panaudota (el. p.: palepes@gmail.com arba koturnos@gmail.com)

Priedai:
Tuščia prašymo forma pildymui.
Užpildyto prašymo (forma FR0512v4) pavyzdys.

Mūsų rekvizitai:

Asociacija „Koturnos“
Juridinio asmens kodas: 301684878
Adresas: M. Marcinkevičiaus g. 23-13, Vilnius

Jūsų geranoriškumas ir parama mums labai reikalinga ir brangi.
Iš anksto dėkojame Jums už skirtą paramą!
Jūsų „Palėpė“

Detalią informaciją apie 1,2 proc. paramos skyrimą galite rasti https://www.vmi.lt/cms/gpm-dalis-paramai